...

System alarmowy - Nowy Dwór Gdański

Sprawny i prawidłowo działający system alarmowy zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o

Systemach alarmowych

Satel

Co to jest system alarmowy?

Najbardziej znaną definicją systemu alarmowego jest to określenie zespół urządzeń służących najczęściej zabezpieczeniu danego obiektu przed włamaniem  lub pożarem.

Z czego składa się alarm?

Można przyjąć, że mózg całego systemu alarmowego jest centrala alarmowa, która składa się z układu sterującego pozwalającego na pracę całego systemu. Głównym elementem jest też manipulator, czyli popularna klawiatura do wpisywania pinu, ale także umożliwia obsługę i programowanie centrali alarmowej.

Dlaczego alarm jest tak ważny?

W systemach alarmu  najczęściej wykorzystuje się pasywne czujniki podczerwieni reagujące na ruch oraz czujniki magnetyczne tzw. kontraktrony, które umieszcza się w oknach, drzwiach bądź w bramach garażowych.

Nie można zapomnieć także o sygnalizatorach, które powiadamiają nas o wykrytym przez system alarmowy niebezpieczeństwie.

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi decyduje się na system alarmowy wzbogacony o moduł GSM, który przekazujące informacje na temat alarmu np. załączenia, wyłączenie czuwania za pomocą sieci telefonicznej. 

Satel

Sprzedaż, montaż, serwis

Systemów alarmowych w Nowym Dworze Gdańskim

Warto zabezpieczyć swój dom przed włamaniem w trakcie Twojej nieobecności. System alarmowy pozwoli spokojnie, wyjechać na dłuższy lub krótszy czas nie obawiając się o to, że w tym czasie ktoś przywłaszczy bądź zniszczy twoje mienie bez konsekwencji. Dodatkowo, jeżeli czujesz się zagrożony, możesz w ten sposób podwyższyć bezpieczeństwo domowników.

Oferujemy rozwiązania zarówno dla osób prywatnych, jak i firm czy instytucji, bazując na sprawdzonym sprzęcie. Jeżeli potrzebujesz porady, zadzwoń bądź odwiedź naszą firmę, która mieści się w Tczewie na ulicy Głowackiego 6, a my postaramy się dobrać optymalne rozwiązanie.

Darmowa wizja lokalna w Nowym Dworze gdańskim!

Nie umawiaj się w ciemno na montaż alarmu!

Naszym celem jest dostarczanie usług  i sprzętu elektronicznego by zapewnić naszym klientom wygodę, niezawodność i bezpieczeństwo w pracy i w domu dlatego za darmo przyjedziemy na wizję lokalną, sprawdzimy  jaki sprzęt będzie odpowiedni do Państwa potrzeb!

Warto zainwestować w jakość.

System alarmowy Satel w Nowym Dworze Gdańskim

Jeżeli zdecydowałeś się już na system alarmowy, warto zainwestować w sprawdzony sprzęt. W trakcie naszych instalacji korzystamy w głównej mierze z profesjonalnego sprzętu firmy Satel – co bezpośrednio przekłada się na jakość oraz trwałość tych urządzeń. W połączeniu z naszym długoletnim doświadczeniem w zakresie montażu tworzy to całość, która pozwala spać spokojnie.

Wychodzimy zawsze naprzeciw oczekiwaniom Klienta, nie stosujemy gotowych rozwiązań. Każda nasza instalacja jest przygotowywana indywidualnie w zależności od potrzeb, infrastruktury i lokalizacji.

W Nowym Dworze Gdańskim Gwarantujemy:

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, licznym kursom oraz nieustannemu pogłębiania naszej wiedzy z zakresu systemów alarmowych gwarantujemy:

Główne linie naszych produktów:

Satel Versa

Satel Perfecta

Satel Integra

Czy warto

Zakładać alarm w domu?

Ryzyko włamania zarówno w dzień, jak i w nocy zmniejsza się o 95%.

Spokój psychiczny poza domem, brak ciągłego zamartwiania się na wymarzonym urlopie.

Mieszkańcom zapewnia bezpieczeństwo oraz spokojny sen.

Nasze realizacje

Obiekty Handlowe

galerie, sklepy, bary, restauracje
Sprawdź

Masz pytania? Z zakresu systemów alarmowych?

Zapraszamy do rozmowy.

Technik doradztwo kamery ip monitoring Tczew

Maciej

Doradztwo techniczne
Wyceny
Oferty


Tel. 792 984 845
m.rozumek@itenter.pl

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.