...

Alarm tczew

Sprawny i prawidłowo działający system alarmowy zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o

Systemach alarmowych

Satel

Co to jest system alarmowy?

Najbardziej znaną definicją systemu alarmowego jest to określenie zespół urządzeń służących najczęściej zabezpieczeniu danego obiektu przed włamaniem  lub pożarem.

Z czego składa się alarm?

Można przyjąć, że mózg całego systemu alarmowego jest centrala alarmowa, która składa się z układu sterującego pozwalającego na pracę całego systemu. Głównym elementem jest też manipulator, czyli popularna klawiatura do wpisywania pinu, ale także umożliwia obsługę i programowanie centrali alarmowej.

Dlaczego alarm jest tak ważny?

W systemach alarmu  najczęściej wykorzystuje się pasywne czujniki podczerwieni reagujące na ruch oraz czujniki magnetyczne tzw. kontraktrony, które umieszcza się w oknach, drzwiach bądź w bramach garażowych.

Nie można zapomnieć także o sygnalizatorach, które powiadamiają nas o wykrytym przez system alarmowy niebezpieczeństwie.

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi decyduje się na system alarmowy wzbogacony o moduł GSM, który przekazujące informacje na temat alarmu np. załączenia, wyłączenie czuwania za pomocą sieci telefonicznej. 

Satel

Sprzedaż, montaż, serwis

alarmu

Warto zabezpieczyć swój dom przed włamaniem w trakcie Twojej nieobecności. System alarmowy pozwoli spokojnie, wyjechać na dłuższy lub krótszy czas nie obawiając się o to, że w tym czasie ktoś przywłaszczy bądź zniszczy twoje mienie bez konsekwencji. Dodatkowo, jeżeli czujesz się zagrożony, możesz w ten sposób podwyższyć bezpieczeństwo domowników.

Oferujemy rozwiązania zarówno dla osób prywatnych, jak i firm czy instytucji, bazując na sprawdzonym sprzęcie. Jeżeli potrzebujesz porady, zadzwoń bądź odwiedź naszą firmę, która mieści się w Tczewie na ulicy Głowackiego 6, a my postaramy się dobrać optymalne rozwiązanie.

Warto zainwestować w jakość.

Alarm Satel

Jeżeli zdecydowałeś się już na system alarmowy, warto zainwestować w sprawdzony sprzęt. W trakcie naszych instalacji korzystamy w głównej mierze z profesjonalnego sprzętu firmy Satel – co bezpośrednio przekłada się na jakość oraz trwałość tych urządzeń. W połączeniu z naszym długoletnim doświadczeniem w zakresie montażu tworzy to całość, która pozwala spać spokojnie.

Wychodzimy zawsze naprzeciw oczekiwaniom Klienta, nie stosujemy gotowych rozwiązań. Każda nasza instalacja jest przygotowywana indywidualnie w zależności od potrzeb, infrastruktury i lokalizacji.

Alarm Tczew.
Gwarantujemy:

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, licznym kursom oraz nieustannemu pogłębiania naszej wiedzy z zakresu systemów alarmowych gwarantujemy:

Główne linie naszych produktów:

Satel Versa

Satel Perfecta

Satel Integra

Czy warto

Zakładać alarm w domu?

Ryzyko włamania zarówno w dzień, jak i w nocy zmniejsza się o 95%.

Spokój psychiczny poza domem, brak ciągłego zamartwiania się na wymarzonym urlopie.

Mieszkańcom zapewnia bezpieczeństwo oraz spokojny sen.

Nasze realizacje

Obiekty Handlowe

galerie, sklepy, bary, restauracje
Sprawdź

Masz pytania? Interesuje Cię montaż alarmu?

Zapraszamy do rozmowy.

Technik doradztwo kamery ip monitoring Tczew

Maciej

Doradztwo techniczne
Wyceny
Oferty


Tel. 792 984 845
m.rozumek@itenter.pl

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.